محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-34249096

پیام مدیر عامل

seo-message 

خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که فرصتی دیگر فراهم ساخت تا خدمتگزار هم وطنان عزیزمان باشیم. ماشین سازی تبریز ابتکار از سال 1369 در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خط تولید قیر و مشتقات نفتی شروع به فعالیت نموده است.

اولویت ما کسب رضایت مشتری بوده و ارتقاء روزافزون کیفیت محصولات و خدماتمان از اهداف این شرکت می باشد.

زندگی نامه ی مهندس حمید لاله

در سال 1340 در تبریز متولد شد و دیپلم ریاضی خود را در سال 58 اخذ نمود و مدت ها به عنوان کارآموز و کارگر فنی در ماشین سازی بدیعی و تجددفر مشغول به کار گردید و اصول ماشین سازی تجربی را فرا گرفت. بعد از چند سال در واحد پمپ سازی استاد اسماعیل علیزاده مشغول به کار شد و مدت ها نیز مدیریت فنی آن واحد را در اختیار داشت. در سال 1369 واحد ماشین سازی تبریز ابتکار را تأسیس و به ساخت ماشین آلات صنایع غذائی و به طور اختصاصی صنایع آرد و ماکارونی پرداخت و بعد در ساخت ماشین آلات تغییر جهت داده و به ساخت ماشین آلات فرم دهی (رول فرمینگ) اوراق فلزی و نیز مشتقات نفتی از جمله صنایع قیر و ایزوگام و گریس و روغن های صنعتی روی آورد.

مهندس لاله، در سال 1372 وارد دانشگاه تبریز گردید و در رشته مکانیک با گرایش ساخت و تولید به اخذ مدرک کارشناسی نایل گردید و با تلفیق علم و فن در امر ساخت دستگاه ها و با به کار بستن ابتکارات خاصی در ساخت ماشین آلات ورق های ایزولاسیون رطوبتی (ایزوگام) جایگاه خاصی در کشور پیدا نموده و در حال حاضر نیز به ساخت دستگاه های ایزولاسیون رطوبتی (ایزوگام) و صنایع تبدیلی مواد نفتی مشغول است.