ورود | ثبت نام
ایزوگام چیست؟ پرینت پست الکترونیکی

 

در حقیقت نام تجاری نوعی عایق رطوبتی نواری می باشد که در پشت بام، داخل استخر، سرویس بهداشتی و آشپزخانه برای جلوگیری از نشت آب چسبانده می شود.
در ایام قدیم برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف در پشت بام، از کاه و گل استفاده می کردند. با پیشرفت انسان و با شناخت پیدا کردن از خواص قیر و گونی، آسفالت را بستری برای عایق بندی انتخاب کردند این روش تا حدود 40 سال پیش و تا ساخت ایزوگام بهترین روش محسوب می شد.
در حدود 40 سال پیش در کشورمان شرکت پشم و شیشه ایران با آوردن تکنولوژی و ماشین آلات ایزوگام از ایتالیا نوار پیش ساخته قیری تولید نمود و امروزه با شناخت مردم از عملکرد عالی این  نوع محصول در تمام ساختمان ها از پی و فونداسیون گرفته تا سرویس ها و پشت بام و حتی دیوارها را نیز با لایه عایق رطوبتی ایزوله می کنند. این نوع لایه پوششی مقاوم از قیر و مواد پلیمری مخصوص و الیاف مصنوعی ساخته شده است که با گرما به محل مورد نظر چسبانده می شود و عایقی می شود که رطوبت را از طرفی به طرف دیگر نفوذ نمی دهد. عمر متوسط این نوع لایه پوششی در محل های باز مثل پشت بام و دیوار حدود 10 سال است و در صورتی که از نور آفتاب و عوامل تخریب به دور باشد مثل سرویس ها عمر بیشتری دارد.
بدیهی است جهت تولید هر نوع محصول لازم است از تکنولوژی روز دنیا که متکی به دانش و تجربه از نظر کیفی و کمی می باشد استفاده نمود و گرنه در بازار رقابتی موفق به ادامه کار نخواهیم بود.
درست است که فرایند تولید نقش بزرگی در تولید دارد ولی مسلم است با مواد اولیه نا مرغوب نمی توان محصولی مرغوب به دست آورد. پس باید گفته شود ماشین آلات خوب و مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون صحیح، کیفیت کالا را تضمین می کند. لازم به ذکر است برای مناطق مختلف آب و هوایی باید محصولات مختلفی تولید کرد که بسته به محیط مورد نظر عملکرد مناسب داشته باشد. ماشین سازی تبریز ابتکار با علم به مسایل بحث شده و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ماشین آلات خطوط تولید انواع ایزوگام را طراحی و تولید می کند.
 
 

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، بلوار ملت، نرسیده به پالایشگاه، کوی صنعتی توحید غربی 
tell تلفن :
09144131760
fax فکس :
4249096 (0411)
e-mail ایمیل :
info@tabriz-ebtekar.com

 

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظ...
دوشنبه ، 11 آذر 1392

آخرین اخبار

وب سایت شرکت تبریز ابتکار منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت تبریز ابتکار منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده و هدف...

حضور در نمایشگاه بین المللی تبریز

ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در تبریز حضور خواهد داشت. ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در تبریز حضور خواهد داشت. ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در...


ادامه اخبار »